Sex za peníze

Sex za peníze je fenomén, který nás nenechává chladnými. Přinášíme řadu článků, jenž mají za cíl jediné. Nahlédnout na tutu činnost z různých úhlů pohledu.

Prostitutky, ale i prostituti by měli začít přemýšlet o zajištění na důchod co nejdříve. Zároveň by si měl každý adept/adeptka na tuto "profesi" uvědomit, že po několika letech vykonávání nejstaršího řemesla na světě se mu sníží konkurenceschopnost na legálním pracovním trhu.

Jak udržet v chodu podnik červených luceren

SáraKaždé podnikání provází celá řada úskalí. Největší výzvou je udržení byznysu v chodu a dlouhodobě z něho získávat užitek.

Bordelmamá Sára buduje obchod s potěšením

SáraVybudování privátu není obtížné. Těžké je ho udržet v chodu. Ví o tom i podnikatelka Sára. Ta má s prostitucí bohaté zkušenosti.

Prostitutka Sára rozjíždí nový byznys

SáraZákladní vymezení podnikatelského plánu s potěšením. Vstup do odvětví červených luceren není investičně náročný, jen morálně.

Prostitutka Sára končí s řemeslem

KurtizánaPíše se rok 2024 a kurtizána Sára by chtěla skončit se svým povoláním. Přihodila se jí nemilá událost. Nemá peníze.

Prostitutka Sára: Obchod s emocemi

ProstitutkaNa prostituci lze nahlížet z různých úhlů pohledu. Prodej vlastního těla má neblahé následky na budoucí pracovní uplatnění.

Prostitutka Sára spoří na důchod (2. díl)

NevěstkaVe druhém pokračování o prostitutce Sáře se zaměříme na to, kam uložit nelegální příjmy, jež získává v rámci své profese.

Prostitutka Sára spoří na důchod (1. díl)

NevěstkaPřinášíme netradiční úhel pohledu zajištění na stáří pro osoby, které nemají příjmy pocházející z „legální“ pracovní činnosti.