O serveru investia.cz

Finanční server investia.cz přináší denně původní autorský obsah v podobě článků a krátkých zpráv z českého světa bankovnictví, finančnictví, pojišťovnictví a ekonomiky. Důsledně pokrývá oblasti spoření, investování, pojištění, důchodové problematiky a finančního poradenství.

Hlavní cílová skupina jsou lidé ve věku 18 až 45 let, kteří aktivně řeší své každodenní finance. Jejich motivací je nahlédnout pod pokličku finančním institucím a získat kompletní informace z výše uvedených oblastí.

Investia.cz nepatří mezi velká média. Jde o úzce zaměřený odborný server, který přináší zajímavé pohledy a pomáhá svým čtenářům zorientovat se v oblasti financí.

Každý týden vyjde na investia.cz jeden až tři články, které se věnují některé z výše uvedených tématických oblastí. Články jsou koncipovány jako praktické tipy. Hlavním cílem článků a dalších textů je, aby se čtenář dokázal rychle zorientovat v nabídce finančních produktů a vztahů mezi nimi. Návštěvník si tak může udělat názor na to, jaký finanční produkt a u jaké finanční instituce si sjedná.

Další informace o serveru investia.cz

Kontakt
Reklama

Přidejte si investia.cz na Facebook

Přihlaste se k odběru novinek

Nejčtenější články na investia.cz:

Když trhy míří dolů


Jak vydělat 1000 Kč denně


Čtvrtina lidí má úspory na půl roku


Odchod do starobního důchodu


Britské dělení společnosti má sedm tříd


Sedm případů, jak mít nízký anebo žádný starobní důchod


Dotaz čtenáře: Nemám odpracované roky na důchod


Kdo je v Česku bohatý?


Kam pravidelně investovat 1000, 5000 a 10 000 korun?


Jak stanovit výši nájemného