Přívěsek na klíče SaveKey

 

Nacházíte se na stránkách finančního serveru investia.cz. Prezentace produktu SaveKey je komerčního charakteru.

Přívěsek na klíčePrůměrná cena jednoho ztraceného svazku klíčů je zhruba 2500 korun. I když jednotková cena za klíč nepřekročí stokorunu, peníze stojí především výměna zámků a práce, kterou si naúčtuje zámečník. Jestliže ztratíte klíčky od osobního automobilu, může se škoda vyšplhat ještě do vyšších částek. Nové klíčky pro vozidlo značky Ford mohou přijít i na sedm tisíc korun a více.

Řešením je pořízení přívěsku na klíče SaveKey. Produkt od této stejnojmenné české firmy zvyšuje šanci, že se se svými ztracenými klíči opět setkáte. Hlavní myšlenka je založena na občanské solidárnosti, která vychází z předpokladu, že ztracené věci by se měli dostat zpět ke svým původním majitelům. Svědčí o tom služebny městské a republikové policie, které se ztracenými klíči doslova hemží. V tomto případě je však jen velmi malá, doslova mizivá šance, že se vlastníkovi vrátí klíče zpět. Podívejte se, jak přívěsek vypadá

Princip přívěsku na klíče

Přívěsek na klíče SaveKey funguje na jednoduchém principu. Ke svým klíčům si připnete kovový přívěsek, který je vybaven identifikačním kódem a pokynem pro nálezce. Sdělení je prosté. Stačí, aby nálezce vhodil klíče do nejbližší poštovní schránky. Klíče Česká pošta doručí na centrálu firmy SaveKey, kde podle identifikačního kódu zjistí kontaktní údaje na vlastníka, tedy na vás.

Aktivace přívěsku

Vaší jedinou povinností je kromě koupě přívěsku a jeho nasazení na klíče vyplnit krátký formulář s vašimi kontaktními údaji. Můžete tak učinit prostřednictvím internetového anebo papírového formuláře, který je v rámci balení přívěsku SaveKey.

Ceny přívěsku SaveKey

V pravém slova smyslu si nekupujete přívěsek, ale službu. Ztratíte-li kdykoliv během pěti let od aktivace klíče, firma SaveKey vám klíče doručí. To vše bez dalších nákladů.

Cena přívěsku a první pětileté období stojí 290 korun. Za každých dalších pět let pak zaplatíte 190 korun.

Objednejte si přívěsek

Objednejte si přívěsek SaveKey a zvyšte pravděpodobnost, že se opět shledáte se svými ztracenými klíči.

Nákupní žeton jako bonus

Tvůrci přívěsku mysleli na jeho každodenní využití i tím, že ho vybavili odnímatelným žetonem do nákupních vozíků v supermarketech.

Logo společnosti SaveKey, s. r. o.

Informace o přívěsku SaveKey
Přívěsek na klíče pochází z dílny plzeňské společnosti SaveKey, s. r. o., která tuto službu uvedla na tuzemský trh běhemu podzimu 2010.

Cena za jeden přívěsek je stanovena na 290 korun a funkční období je pětileté. Po uplynutí této doby lze za 190 korun sjednat další pětiletou lhůtu.

Přívěsek funguje na principu občanské solidarity. Stačí, aby poctivý nálezce vhodil klíče opatřené přívěskem do nejbližší poštovní schránky. Do několika dnů se pak klíče dostanou zpět svému původnímu majiteli.

Služba SaveKey je inspirovaná podobnými službami ze zahraničí, například ze zemí jako je Německo, Rakousko, Švédsko nebo Švýcarsko. Podobné služby v těchto státech fungují od konce 70. let minulého století.

Fotogalerie
Prohlédněte si, jak vypadá přívěsek SaveKey.

Objednejte si přívěsek
Líbí se vám přívěsek SaveKey? Pokud ano, stačí si ho objednat.

Cena za přívěsek + poštovné a balné

Počet kusů Cena za přívěsek Cena celkem*
1 290 Kč 349 Kč
2 580 Kč 639 Kč
3 870 Kč 929 Kč
4 1160 Kč 1219 Kč
5 1450 Kč 1509 Kč
6 1740 Kč 1799 Kč
7 2030 Kč 2089 Kč

Poznámka: *) Cena celkem se skládá z ceny přívěsků a ceny za poštovné a balné, které činí 59 Kč

Přihlaste se k odběru novinek