Prostitutka Sára končí s řemeslem

Píše se rok 2024 a kurtizána Sára by chtěla skončit se svým povoláním. Přihodila se jí nemilá událost. Nemá peníze.
 

Sára má problém. Profesi, ve které se pohybovala dvě desítky let na plný úvazek, nemůže opustit bez následků. Finančních. I přes nezanedbatelné pracovní úspěchy nemá dostatečně velké úspory. V příspěvku Prostitutka Sára spoří na důchod (2. díl) jsme spočítali, že si tato žena může během své kariéry společnice vydělat lehce přes jedenáct milionů korun. V textu Prostitutka Sára: Obchod s emocemi jsme vypíchli, že po dvou desítkách let zcela jistě ztratí veškeré pracovní návyky, které jsou ve společnosti chápány jako běžné. A konečně v článku Prostitutka Sára spoří na důchod (1. díl) jsme uvedli, že aby si Sára zajistila šťastně prožitý život, musí disponovat finanční disciplínou. Tu však tato žena nemá. Výsledkem je, že prakticky nemůže odejít z oboru.

Ve stručnosti shrnujeme poznatky z předchozích článků, které můžete nalézt v sekci Sex za peníze.

Prostitutkou do konce života

Cesta z výsluní do zapomnění může být ve světě červených luceren pekelně rychlá. Stačí drobné zaškobrtnutí v podobě experimentování s drogami a získat tak závislost na omamných látkách, nakazit se některou pohlavně přenosnou nemocí anebo mít prostě smůlu na klienty s násilnickou povahou. Všechny uvedené nástrahy mohou znamenat konec působnosti v oboru. V lepším případně pocítí výpadek příjmů, neboť léčba modřin nebo venerických chorob chce zejména čas.

Pokud se Sára těmto záludnostem vyhne, čeká jí zřejmě nadosmrti stejná práce, při které pozná plno nových mužů a zároveň bude mít možnost vidět, jak jí před očima stárnou její dlouhodobí klienti.

Všudypřítomné konkurentky

Za vším hledej ženu, tak zní okřídlené přísloví. V branži povětrných žen tato moudrost platí hned dvakrát. Z pomyslného vrcholu pyramidy, na kterém se Sára nyní nachází, bude postupně sesazována sokyněmi s pevnějšími postavami a mladistvým vzhledem. Bude-li mít štěstí, může chytit pomyslnou druhou mízu a stát se pro řadu MILF. Atraktivní dámou v letech, která je dostatečně atraktivní i pro mladší ročníky.

Čas ani Bůh nezastaví

A konečně poslední faktor, který pro Sáru bude znamenat postupný odliv kunčaftů. Týká se jejího stárnutí, který ani Bůh nezastaví. Byť může mít štěstí na solventní a stabilní klientelu, časem zjistí, že se více vídá s těmi, které zná z minulosti. Noví klienti jakoby nepřicházeli.

Sáru tak čeká stabilní práce, avšak časem zcela jistě zaznamená úbytek zákazníků. Možná sníží cenu, aby mohla lépe konkurovat mladším sokyním, případně bude muset zainvestovat do své atraktivity a zajít na nejednu plastickou operaci. V každém případě je pro Sáru pozvolný pád nepříjemný hlavně psychicky. Zatím jsme Sáře nenašly žádného partnera, se kterým by mohla založit rodinu. Stárnutí tak bude o to více bolestnější, než kdyby měla okolo sebe své nejdražší.

Přihlaste se k odběru novinek