Prostitutka Sára rozjíždí nový byznys

Základní vymezení podnikatelského plánu s potěšením. Vstup do odvětví červených luceren není investičně náročný, jen morálně.
 

Morálku necháme stranou stejně jako právní náležitosti. Připusťme alespoň na pár minut, že prostituce je řemeslo jako každé jiné a my se nyní snažíme rozběhnout novou firmu. Vypomůžeme si informacemi, které jsme publikovali v rubrice Sex za peníze a zároveň je obohatíme o informace, které s tímto byznysem souvisí. Čtěte také: Jak začít podnikat v pěti snadných krocích

Sára jde do bizu

Sára skončila s řemeslem, avšak nicnedělání jí začalo vadit. Začala přemýšlet o návratu do světa červených luceren, nadýchaných baldachýnů a prahnoucích mužů toužících si za úplatu splnit nejeden tajný sen s lepou děvou. Čtěte také: Prostitutka Sára končí s řemeslem

O prostitutce Sáře jsme se na stránkách finančního serveru investia.cz věnovali v několika článcích. Mezi čtenáři jsou texty hojně navštěvované a občas nám i napíšete váš postřeh nebo komentář. Sára zkrátka jede. I když se angažuje v černočerné branži, kde není nouze o ztrátu sebeúcty a ve které je rozbíjení lidských osudů na denním pořádku. Přesto nám to nedalo a vymysleli jsme nový příběh. Ten lze do určité míry použít jako podklad pro byznys plán.

Privát nebo klub?

Z erotické mapy lze vyčíst, že rozdíl mezi privátem a klubem se do značné míry stírá. Třeba podle počtu společnic je vcelku jedno, jak budete svůj podnik nazývat. V klubu je volnější atmosféra. Můžete tam jen zajít na drink, pobavit se s dívkami a když si nevyberete, dopijete a jdete o dům dál. U privátů luxus výběru na místě trochu padá, neboť ve většině případů nemáte příliš možností si prohlédnout všechny dívky. Jdete v podstatě naslepo. Buďto na základě reference anebo již za takovou svlečnou, u které jste byli posledně. Čtěte také: Zhodnocení peněz: Banky, fondy nebo podnikání?

Ceny, marže a výkony

Cena je základ podnikání. Jestliže jí nastavíte příliš vysoko, nikdo se k vám nepohrne, bude-li příliš nízko, dveře se možná netrhnou. Zbytečně ale přicházíte o část výnosů, které byste mohli realizovat tím, že byste zkrátka neposkytovali služby za pakatel. V Praze se ceny za využití společnice pohybují okolo 1500 korun. Pro vyzkoušení nebo jednorázové potěšení nejde pro průměrně vydělávajícího zákazníka o žádnou pekelnou sumu. Pro pravidelné návštěvy je vhodnější mít příjmy vyšší. S tím kalkuluje i Sára. Z vlastní zkušenosti ví, že je lepší mít pár klientů denně, než se mordovat s bezpočtem mužů, které zlákala nízká cena.

Jak na přidanou hodnotu

Kromě vhodně nastavené ceny jsou důležité služby. Kdysi hojně rozšířený systém základní ceny a příplatků za cokoliv postupně mizí. Respektive za „extras“, jak se rozšířené služby nazývají odbornou nornickou terminologií, se i nadále považuje například anální sex nebo orální sex bez kondomu. Naopak orál s (tedy s prezervativem) je často v základní ceně. Případně i líbání, jenž zase souvisí se sympatiemi, které nastanou během několika prvních vteřin mezi dívkou a jejím klientem. Co však lze doporučit nejvíce, je tzv. GFE přístup (z anglického Girlfriend Experience), což se dá přeložit jako sex s přítelkyní. Ten se stává klíčovou metrikou, kterou klienti používají při hodnocení slečen.

Co je GFE?

Pod pojmem GFE (Girlfriend Experience) se myslí milostný přístup jako od milenky, přítelkyně. Označení GFE je však ryze individuální. Důležité jsou vzájemné sympatie.

Marketing pro dospělé

Marketing je v tomto oboru záležitostí několika mála médií a katalogů. Tuzemské scéně dominuje především server Sex.cz a inzertní časopis Annonce. Své místo mají i diskusní fóra, na kterých si muži vyhledávající tyto služby vyměňují své zkušenosti. Jsou důležitou informační studnicí nejen pro ostatní klienty, tak i pro druhou stranu barikády jako jsou provozovatelé nočních podniků či pro samotné dívky. Čtěte také: Chci vydělat peníze a nevím jak

A protože nechceme naše čtenáře zahlcovat spoustou informací v jednom příspěvku, rozhodli jsme se pro pokračování. Věnujte i nadále pozornost finančnímu serveru investia.cz. Tento článek vznikl na základě úvah a rešerší členů investia.cz think tanku. Čtěte také: Jak na peníze bokem

Přihlaste se k odběru novinek