Realitní kanceláře v Plzni

Jen na území bývalého okresu Plzeň – město působí na dvě stovky realitních kanceláří. Mezi nejznámější patří zejména Realitní kancelář Pubec, která na trhu působí již dvě desetiletí.

Seznam vybraných plzeňských realitních kanceláří:

PlzeňskéReality.cz
Hit reality s. r. o.
Adomus, s. r. o.
Optima reality, s. r. o.
Realitní kancelář Pubec, s. r. o.
Evropa realitní kancelář Plzeň
Reality – Plzeň, s. r. o.
Lenka Salcmannová – Realitní kancelář Salzmann

Jak vybírat realitní kancelář?

Potřebujete koupit, prodat či pronajmout vaši nemovitost v Plzni a okolí? Logickým krokem je kontaktování vybrané realitní kanceláře. Realitka musí mít kromě všech potřebných povolení dané ze zákona (živnostenské listy, zápis v obchodním rejstříku, vlastní kancelář, IČ, statutární orgán či zodpovědnou osobu) musí budit i seriózním dojmem.

Právě seriózní dojem patří mezi klíčové ukazatele, na kterém stojí veškerý vztah mezi vámi a realitní kanceláří. Vy máte anebo hledáte nemovitost, což není zrovna nejlevnější záležitost.

Zaměřte se proto i na zaměstnance vybrané realitní kanceláře. Nejsou-li vám sympatičtí, raději se s nimi rozlučte a jděte o dům dál. V Plzni je naštěstí realitních agentur a kanceláří dostatek, takže nemusíte zoufat, určitě někoho sympatického najdete. Můžete se obrátit i na řadu realitních makléřů a agentů, kteří pracují jako osoby samostatně výdělečně činné.

Pronájem bytu bez realitky

Potřebujete pronajmout byt v Plzni bez využití služeb realitní kanceláře? Na první pohled to vypadá složitě, ale v podstatě stačí zadat inzerci do některých inzertních novin (například Echo inzert, Plzeňský Rozhled) či do některé z přílohy regionálních deníků (MF Dnes Plzeňský kraj, Plzeňský deník apod.). Podobné téma:

Přihlaste se k odběru novinek