Stanislav Bernard

Je po něm pojmenovaný pivovar v Humpolci. Stanislav Bernard je ztělesněním českého podnikatele, který se nebál podstoupit rizika. Na svět přivedl prosperující firmu. Začátky prý nebyly lehké.

Jak sám Stanislav Bernard mnohokrát v médiích řekl, prvních deset let podnikání bylo přežívání ze dne na den. To je však jedna strana mince. Ta druhá je plná šikovnosti a štěstí v podnikání, ale také umění lobbovat za své zájmy. Zejména pak v oblastech jako je nižší spotřební daň pro pivovary s ročním výstavem do 200 tisíc hektolitrů.

Aktuálně se Stanislav Bernard profiluje jako podnikatel, jenž je nespokojený se současnou politickou situací a mravním stavem společnosti. Spolu s dalším podnikatelem Karlem Janečkem spoluzaložili Nadační fond proti korupci. Mediální tváří protikorupčního fondu je kromě samotného Bernarda ještě herec a moderátor Jan Kraus.

V minulosti se Stanislav Bernard pokoušel dostat do politiky jako senátor za Občanskou demokratickou stranu na Vysočině. Nyní se zaměřuje na rozvoj pivovaru Bernard, kterému pro účely reklamních kampaní propůjčil svou tvář.

Přihlaste se k odběru novinek