Objevujte čaje pomocí předplatného

Pro milovníky a milovnice čajů jsme rozjeli e-shop, na kterém si snadno objednáte čajové předplatné a vydáte se na cestu ochutnávání čajů.

Podnikání nás v redakci finančního serveru investia.cz zajímá ze všeho nejvíce. I proto jsme připravili jednoduchou službu zaměřenou na ochutnávání a objevování čajů z celého světa. Pojmenovali jsme ji příznačně TeaToHome.cz (čaj domů).

Tři čaje měsíčně

Princip Teatohome.cz je následující. Každý měsíc získáte tři čaje. Spolu s nimi i čajový infolist, ze kterého zjistíte základní informace o původu čaje, jeho charakteristice a přípravě. Vyberete si jen velikost (na výběr máte z 50, 70 a 100 gramů) a délku předplatného (na zkoušku, tři a šest měsíců).

Teatohome.cz ve třech bodech

Ochutnejte

Vyberte si druh a délku předplatného a každý měsíc ochutnávejte tři různé čaje z celého světa.

Objevujte

Jedna rostlina čajovníku, tisíce chutí, vůní a barev. Čajový svět je nepřeberný a je stále co objevovat.

Okouzlujte

Pití dobrého čaje prospívá tělu i duši. Vítejte v dobré společnosti.

Kolik stojí předplatné?

Čajové předplatné Na zkoušku vás vyjde na 599 korun (v případě, že si objednáte velké balení s třemi čaji po sto gramech).

Cena čajového předplatného Teatohome.cz má klesající tendenci. Objednáte-li si půlroční předplatné, bude cena za každý měsíc výrazně nižší než v případě předplatného na zkoušku.

Čajové předplatné

Předplatné Na zkoušku 3 měsíce 6 měsíců
Velké (3x100 gramů) 699 Kč 1 977 Kč 3 714 Kč
Střední (3x70 gramů) 579 Kč 1 617 Kč 2 934 Kč
Malé (3x50 gramů) 539 Kč 1 437 Kč 2 634 Kč

Zdroj: Teatohome.cz

Do konečné ceny čajového předplatného je zahrnuto poštovné a balné. Předplatné snadno pozastavíte, upravíte anebo zcela zrušíte. Peníze za nevyužité předplatné vám vrátíme.

Prozkoumejte Teatohome.cz a vyberte si takové čajové předplatné, které potěší nejen vás, ale i vaše blízké, kterým ho můžete věnovat.

Líbí se vám služba teatohome.cz? Řekněte o ní vašim přátelům a známým. Třeba i je zaujme.

Přihlaste se k odběru novinek