Investování

Pravidelné a dlouhodobé investování vám může znásobit váš finanční majetek. Na výběr máte celé široké portfolio investičních nástrojů, které můžete využít. Investovat můžete od pár stokorun měsíčně. Poradíme vám, jak se zorientovat v pestré nabídce investičních produktů. S námi porozumíte pojmů jako jsou akcie, dividendy, dluhopisy, otevřené podílové fondy, programy životního cyklu, burza, RM-Systém, dynamické investiční strategie nebo třeba investiční certifikáty.

Kam raději neinvestovat

Vytvořili jsme seznam čtyři investičních instrumentů, kterým byste se raději vyhnout. Pro drobné investory existuje na trhu mnohem vhodnější a bezpečnější nástroje.

Index nebo akcie?

Investování je snadné, když víte, kam své peníze uložit. Pro ty ostatní máme pár tipů, jak snížit pravděpodobnost rizika a zvýšit výnos.

Akciová sázka

Investovat na akciových trzích je kvalifikovaná činnost. Nakupovat nebo prodávat akcie bez hlubšího porozumění byznysové niky dané společnosti je jako chůze naslepo.

Investujeme pro děti

Ačkoliv je váš potomek ještě v kolébce, je nejvyšší čas myslet jeho finanční budoucnost. Narození je skvělý start pro investování pro děti.

Přihlaste se k odběru novinek